Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Deszno – Oferty sprzedaży i najmu domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Trzciniec

Trzciniec(Deszno + 4 km)

295 000 zł85,50 m² 3 450,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 m²

Zapraszamy do zakupu urokliwego domu parterowego zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Trzciniec, województwo świętokrzyskie. Dane Nieruchomości: metraż domu: 85.5 m2 Metraż działki: 3,500.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Konarskiego

Małogoszcz(Deszno + 24 km)

900 000 zł340 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza. Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Przyłęczek

Przyłęczek(Deszno + 10 km)

170 000 zł65 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 174 m²

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić ofertę: tylko U nas! oferta na wyłączność! Na sprzedaż klimatyczne siedlisko położone w spokojnej, niewielkiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wywła

Wywła(Deszno + 16 km)

249 000 zł73 m² 3 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 383 m²

Oferujemy do sprzedaży dom, położony w miejscowości Wywła w gminie Słupia, w powiecie Jędrzejowskim. Dom ma powierzchnię użytkową około 73 m2, na którą składają się wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dalechowy

Dalechowy(Deszno + 17 km)

565 000 zł140 m² 4 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Nowa, niższa cena! Dom jak z bajki Tajemniczy Ogród czeka na nowego Właściciela! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić państwu ofertę sprzedaży domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lubachowy

Lubachowy(Deszno + 14 km)

199 000 zł260 m² 765,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom z potencjałem na dużej działce - Lubachowy, gm. Moskorzew Szukasz przestronnego domu, który możesz zaaranżować według własnych potrzeb? Oto wyjątkowa okazja! Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią Przyłęczek

Przyłęczek(Deszno + 10 km)

500 000 zł200,90 m² 2 488,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

| na sprzedaż 4-pokojowy parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym , o powierzchni użytkowej 107,1 m2 (pow. całkowitej 200,9 m2), zlokalizowany w miejscowości Przyłęczek, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny(Deszno + 25 km)

489 000 zł138 m² 3 543,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

W ofercie naszego biura posiadamy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 138 m2, na działce 1168 m2 w Brzezinach, malowniczej miejscowości w województwie śląskim, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rakoszyn

Rakoszyn(Deszno + 5 km)

319 000 zł230 m² 1 386,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 927 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Rakoszynie 18b, usytuowany na działce o powierzchni 1957 m . Budynek z 1980 roku, dwupoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Deszno,świętokrzyskie

338 000 zł205 m² 1 648,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta na wyłączność! tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego, 5- pokojowego domu o powierzchni 205m2 w miejscowości Deszno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Deszno

Deszno,świętokrzyskie

650 000 zł3 000 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom z warsztatem w stanie surowym obok pawilon handlowy w stanie surowym na dzialce 30a. Dom ma doprowadzony prad, studzienka rewizyjna i duze szambo. Dzialka jest przy wiejskiej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jędrzejów(Deszno + 12 km)

620 000 zł180 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność! tylko U nas! nowa nizsza cena nieruchomosci od 25.02.2026 r! Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij